تیتر خبرها

کاشانی: به صادقی اعتماد داریم/ او سرمایه باشگاه سایپا است | اخبار ورزشی

کاشانی: به صادقی اعتماد داریم/ او سرمایه باشگاه سایپا است | اخبار ورزشی

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت باشگاه سایپا، عصر امروز دوشنبه ٣٠ تیرماه، نشست صمیمانه‌ای میان حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه سایپا و اعضای تیم فوتبال بزرگسالان برگزار شد.

حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه سایپا ضمن خداقوت به کادرفنی، بازیکنان، پزشکان و اعضای پشتیبانی تیم فوتبال بزرگسالان باتوجه به طولانی بودن و مشکلات این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، نتایج بدست آمده در چهار مسابقه گذشته را مناسب توصیف کرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا با حمایت از سرمربی جوان تیمش ابراز داشت: ابراهیم صادقی سرمایه سایپا بوده  و او یکی از محفوظ‌ ترین و با شخصیت‌ترین مربیانی است که من در طول عمر حضورم در ورزش دیده ام.

وی خطاب به بازیکنان اعلام داشت: مدیریت باشگاه اعتماد کامل به سرمربی خود دارد و شما هم باید جواب اعتماد او را به نحو احسن بدهید.

کاشانی افزود: صادقی، فردی تلاشگر و سخت کوش است و با توانایی که در شما دیده ام مطمئن هستم نمی‌گذارید هجمه‌ای به شما وارد شود.


بیشتر بخوانید


مدیرعامل سایپا دیدار‌های پایانی جام را برای تمام تیم‌ها حساس و مهم دانست و اعلام داشت: در هفته‌های پایانی تمامی دیدار‌ها همانند فینال است و جایگاه تیم‌ها در جدول تعیین کننده نتیجه مسابقه نخواهد بود. چهار دیدار سخت را پشت سرگذاشته اید و پنج دیدار سخت‌تر پیشرو دارید که حیاتی و‌ مهم است، در این پنج بازی آخر لیگ جایگاه تیم‌ها در جدول مشخص کننده نتیجه بازی نیست و تیمی برنده بیرون می‌آید که از فرصت هایش به نحو احسن استفاده کند.

حبیب کاشانی افزود: باید از اعتمادی که به شما و جوانگرایی شده است، به خوبی دفاع کنید تا این کار ارزشمند در دیگر باشگاه‌ها رواج یابد.

کاشانی ادامه داد: هزینه قرارداد تمام تیم به اندازه یک بازیکن خارجی تیم‌های صدرنشین است و این یعنی حفظ و استفاده بهینه از منابع مالی.

کاشانی خبر از پرداخت بخشی از قرارداد‌ها داد و گفت: خوشبختانه توانسته ایم در این زمینه به خوبی عمل کنیم و در بعضی موارد جلوتر از تعهداتمان هستیم و حالا نوبت شماست تا از توانایی بالای خود استفاده کنید و بهترین‌ها را رقم بزنید.

مدیرعامل باشگاه سایپا در ادامه گفت: همانطور که در موفقیت‌ها همه سهیم هستند در شکست هم در کنارهمیم و انتظار دارم، غیرتی که در چند بازی گذشته از شما دیدم و لذت بردم در دیدار‌های پیش رو نظاره گر باشم.

بعد از انجام صحبت‌های مدیرعامل و به درخواست او از بازیکنان برای اعلام نظرات خود، روزبه شاه علیدوست کاپیتان نارنجی پوشان به نمایندگی از تمام بازیکنان از زحمات مدیریت عامل باشگاه و کادر فنی تشکر کرد و ابراز داشت که در مسابقات آینده با تمام قوا پا به میدان مسابقه خواهیم گذاشت تا بخشی از اعتماد مدیریت و کادرفنی را جبران کرده باشیم.

حبیب کاشانی در پایان جلسه به گفت‌وگو با بزرگتر‌های تیم و امیرحسین حسین زاده، بازیکن مصدوم تیم پرداخت.

انتهای پیام/

کاشانی: به صادقی اعتماد داریم/ او سرمایه باشگاه سایپا است

کاشانی: به صادقی اعتماد داریم/ او سرمایه باشگاه سایپا است

کاشانی: به صادقی اعتماد داریم/ او سرمایه باشگاه سایپا است

کاشانی: به صادقی اعتماد داریم/ او سرمایه باشگاه سایپا است
کاشانی: به صادقی اعتماد داریم/ او سرمایه باشگاه سایپا است

گردآوری شده از ایران گلوبال

منبع: باشگاه خبرگزاران جوان

بازی ورزشی سرگرمی فیلم و صوت عکس اقتصادی بین الملل سیاسی اجتماعی علمی فرهنگی مجازی وب گردی استان ها

درباره ی باشگاه خبرنگاران جوان

Avatar

مطلب پیشنهادی

فدراسیون جهانی تکواندو خواستار حمایت از کودکان لبنانی شد | اخبار ورزشی

فدراسیون جهانی تکواندو خواستار حمایت از کودکان لبنانی شد | اخبار ورزشی به گزارش گروه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *