تیتر خبرها

انهدام باند ۴ نفره سارقان پل‌های عابر پیاده | اخبار اجتماعی

انهدام باند ۴ نفره سارقان پل‌های عابر پیاده | اخبار اجتماعی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ خیرالله دولتخواه رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت تجهیزات پل سازی شهرداری منطقه ۲۱ تهران و ارجاع پرونده‌ها به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت‌های خاص این پایگاه مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی عنوان داشت: کارآگاهان در گام اول تحقیقات متوجه می‌شوند سارقان با یک دستگاه تریلی اقدام به سرقت و بارگیری آهن آلات پل‌های عابر پیاده شهرداری در تاریکی شب می‌کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی کارآگاهان موفق به شناسایی مالک تریلی به نام مهرداد شدند، بیان داشت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی شناسایی و با هماهنگی قضایی متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پایگاه پنجم انتقال یافت.

وی افزود: با انتقال مهرداد به پلیس آگاهی وی در بازجویی‌های انجام گرفته به ۲۰ فقره سرقت اموال دولتی با همکاری یکی از دوستانش اعتراف کرد و گفت: با شناسایی پل‌های عابر پیاده در حال احداث و با استفاده از تاریکی شب، آهن آلات را سرقت و همه اموال را پس از سرقت در جنوب تهران به ۲ مالخر به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال فروخته ایم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مخفیگاه همدست متهم در شهرستان قدس شناسایی و با دستور قضایی تیمی از کارآگاهان به آن مکان مراجعه کردند، بیان داشت: دومین متهم پرونده در شهرستان قدس دستگیر و در ادامه تحقیقات پلیسی، هر دو مالخر اموال سرقتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه مالخران تعدادی اموال مسروقه کشف شد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی گفت: با اعتراف صریح متهمان دستگیر شده پرونده به دادسرای مربوطه ارسال و هر ۴ متهم با قرار مجرمیت صادره روانه زندان شدند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

انهدام باند ۴ نفره سارقان پل‌های عابر پیاده

انهدام باند ۴ نفره سارقان پل‌های عابر پیاده

انهدام باند ۴ نفره سارقان پل‌های عابر پیاده

انهدام باند ۴ نفره سارقان پل‌های عابر پیاده
انهدام باند ۴ نفره سارقان پل‌های عابر پیاده

گردآوری شده از ایران گلوبال

منبع: باشگاه خبرگزاران جوان

بازی ورزشی سرگرمی فیلم و صوت عکس اقتصادی بین الملل سیاسی اجتماعی علمی فرهنگی مجازی وب گردی استان ها

درباره ی باشگاه خبرنگاران جوان

Avatar

مطلب پیشنهادی

ایران گلوبال – کیفیت هوای تهران قابل قبول است | اخبار اجتماعی

ایران گلوبال – کیفیت هوای تهران قابل قبول است | اخبار اجتماعی به گزارش خبرنگار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *